10.08.2021
Gün Işığı Renkleri Ödüllü Lightline Teknolojisi İle Mutfaklarınızda

Gün Işığı Renkleri Ödüllü Lightline Teknolojisi İle Mutfaklarınızda

Davlumbaz teknolojisinde fark yaratan Silverline, ada mutfaklara gün ışığını getiren Lightline teknolojisiyle 2 ayrı uluslararası ödül organizasyonundan 5 ayrı ödül aldı.

 

Gün ışığını mutfaklara yansıtan ve fütüristik tasarımıyla ortamlara farklı bir hava katan Lightline, Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından olan Plus X’ten Yüksek Kalite, Fonksiyonellik, Kullanım Kolaylığı ve Tasarım kategorilerinden 4 ayrı ödüle layık görüldü. Amerika’nın önemli tasarım yarışmalarından biri olan IDA 2020’de de Ürün Tasarımı dalında Bronz ödülün sahibi oldu.

 

Özel olarak tasarlanmış aydınlatma fonksiyonuyla mutfakta şık ve ferah bir ortam yaratan ada davlumbaz Lightline, Hi+ teknolojisi sayesinde kullanıcılar, istediği her an mobil cihazlar sayesinde mutfağının hava kontrolünü ve ortam aydınlatmasını ayarlayabiliyor. Güncel tasarım renklerini geleceğin teknolojisine entegre eden Lightline, kullanıcılara mobil cihazlar üzerinden sunduğu geniş renk seçenekleri ile renk tonlarını kontrol edebilme imkânı sunuyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...