11.08.2021
Thea Modüler Serisi İle Dekorasyona Şıklık Katan Ürünler

Thea Modüler Serisi İle Dekorasyona Şıklık Katan Ürünler

Yenilikçi çözümleri ile konfor ve şıklığı bir arada sunan Panasonic Life Solutions Türkiye, Thea Modüler serisi ile ev, iş yeri, otel ve restoran gibi birçok mekânı sanat eserine dönüştürüyor.

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye, birçok fonksiyonel özelliğinin yanı sıra dekorasyonlara da şıklık katan ürün gurubu Panasonic TheaModüler’i tüketiciyle buluşturuyor. Panasonic Thea Modüler serisini tercih edenler sınırlı alanlarda modüler özelliğin avantajını yaşarken, geniş alanlarda ise 1/3M ve 2/3M fonksiyonlarıyla duvarlarını dekore edebiliyor.

 

 PANASONIC

 

Optima, Ultima ve Sistema serileri farkl çerçeve stilleri ile duvarları süslüyor

Thea Modüler serisi, temel fonksiyonlarının yanı sıra üniversal priz, USB konektörü, DND/MUR, tıraş ve kombi prizi gibi birçok son teknoloji elektronik ürüne hizmet etmesiyle de dikkat çekiyor.  Geleneksel çizgilerin dışında, yenilikçi tasarımlara sahip Optima, Ultima ve Sistema serileri; birbirinden farklı çerçeve stilleri ile duvarları süslüyor. İtalyan tasarımı ahşap, cam, metalik ve eloksal gibi çerçeve seçenekleri bulunan ürün grubuyla ev, iş yeri, otel ve restoran gibi birçok alan adeta sanat eserine dönüşüyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...