11.08.2021
Panasonic, Yeni Nesil Led Lamba Serisi İle Mekânlara Şıklık Katıyor

Panasonic, Yeni Nesil Led Lamba Serisi İle Mekânlara Şıklık Katıyor

“Yaşam için çözümler” sunan Panasonic, yeni nesil Panasonic LED Lamba Serisi ile evlerin her alanında tasarruflu aydınlatma sağlıyor.

 

Yaşamı iyileştiren ışık çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde engin deneyime sahip Panasonic Life Solutions Türkiye, doğru aydınlatma prensipleriyle ürettiği Panasonic LED Lamba Serisiyle, yüksek verimlilik ve üstün malzeme kalitesini bir arada sunuyor. Panasonic LED Lamba Serisi, mutfaktan çalışma odalarına kadar evdeki yaşam alanlarının her noktasında tüketiciyi aydınlatmayla buluşturuyor. E27, E14, GU10 duy seçenekleri ve 2700K ile 6500K renk sıcaklığı alternatifleri ile satışa sunulan ürünler, kullanıldıkları alanlarda hem ideal ışık hem de dekorasyonda şıklık sağlıyor.


İzolasyonlu dış gövde sayesinde elektrik çarpmalarına karşı tam koruma


Panasonic LED Lamba Serisi, LVD direktiflerine uygun olarak üretilmesi ve izolasyonlu dış gövde tasarımı sayesinde elektrik çarpmalarına karşı tam koruma sağlamasıyla da güvenle tercih ediliyor. Yüksek kaliteli tasarımıyla 15 bin saate kadar mekânları aydınlatabilen seri, A+ ve A++ enerji sınıfına sahip lambalarla enerji tasarrufu yapılmasına da katkı sağlıyor.


Gözü zararlı ışınlardan koruyan aydınlatma


Panasonic LED Lambalar, EN 62471 Standartlarına uygun üretiliyor. UV yaymayan LED’lere sahip lambalarla, gözler zararlı ışınlara maruz kalmadan sağlıklı bir aydınlatma elde ediliyor.Yükleniyor...
Yükleniyor...