17.08.2021
Panasonic'ten 25 Bin Saate Kadar Dayanıklı Yeni Ürün

Panasonic'ten 25 Bin Saate Kadar Dayanıklı Yeni Ürün

"Yaşam için çözümler” sunan Panasonic Life Solutions Türkiye, ışığın kalitesiyle birlikte aydınlatma ürünlerinin güvenilirliğini de geliştirmeye devam ediyor.
 
Hayata değer katan aydınlatma çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde engin deneyime sahip olan Panasonic Life Solutions Türkiye, yaşam alanlarını aydınlatırken tüketicinin rahatlığını da ön planda tutuyor. Panasonic LED Etanj armatürleri bu yaklaşımla tasarlandı. Ayrıca; konutlarda, ticari ve endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu ürünler; AVM'lerden kapalı araç park alanlarına; fabrika, depo ve teknik ofislerden mal yükleme rampalarına ve konut projelerindeki depo, garaj vb. gibi sayısız alanda tercih edilebiliyor. Panasonic LED Etanj armatürleri; kolay kurulumunun yanı sıra kompakt olmasıyla da ön plana çıkıyor. İki farklı boyu ile projelerde ihtiyaca yönelik çözümler sunan Panasonic LED Etanj armatürü, UV ve IR gibi insan sağlığına etki eden zararlı ışınları barındırmayan çevreci ve kaliteli bileşenlerden oluşuyor.
 
 
PANASONIC
 

 

Panasonic LED Etanj armatürleri hem çevreci hem de doğal

 
Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, Yeni ürünlerini piyasaya sunmaktan heyecan duyduklarını belirtti. Güngör, “Panasonic olarak 100 yılı aşkın bir süredir yaşam için ürettiğimiz çözümlerimizi yüksek teknoloji, üstün performans, kalite, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştiriyoruz. Bu yaklaşımla ve sürdürülebilir ışık kalitesi anlayışıyla tasarladığımız yeni ürünümüz Panasonic LED Etanj armatürlerini, tüketiciyle buluşturduğumuz için heyecanlıyız. Çok geniş bir kullanım alanı olan ve çevreci bileşenlerden oluşan Panasonic LED Etanj armatürü, aynı zamanda estetik ve doğal bir formda tasarlandı. Yaşam alanlarını sağlıklı çözümlerle aydınlatan bu ürünümüzün tüm özellikleriyle tüketicilerin beğenisini kazanacağına inanıyorum” dedi.
 
Panasonic LED Etanj armatürü mükemmel ışık çıkışı ile 25 bin saate kadar uzun ömürlü olmasının yanı sıra 111lm/w‘a varan yüksek verimlilik sağlıyor. Ürünün, 4000K ve 6500K renk sıcaklığı seçenekleri ile 36W ve 45W güç alternatifleri bulunuyor. Panasonic LED Etanj armatürü, E seviyesi yeni enerji sınıfı etiket değeri ile enerjide tasarruf edilmesini sağlıyor. Ayrıca verimli, sağlıklı ve güvenli bir aydınlatma seçeneği sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...