01.09.2021
V6 VRF SERİSİ ESTETİK, KALİTE VE TASARIMI BİR ARADA SUNUYOR

V6 VRF SERİSİ ESTETİK, KALİTE VE TASARIMI BİR ARADA SUNUYOR

Vestel Proje Ortağım, VRF iklimlendirme sistemlerinde kendine özgü estetik tasarımı, malzeme kalitesi ve özel dizaynı ile dikkat çeken ikinci nesil ürünlerini sektörün beğenisine sundu.

Modern şehirlerin ihtiyacı olarak ortaya çıkan VRF klima sistemleri, proje ofisleri ve yatırımcılar için ideal çözümler sunuyor. Değişken debili sistemler olarak adlandırılan VRF sistemleri (Variable Refrigerant Flow) bir dış üniteyle ve gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği klima sistemleri olarak tanımlanıyor. Sistemin içinde farklı kontrol üniteleri ve bağlantı boruları bulunan VRF klima sistemleri, gün geçtikçe yapılarda daha fazla tercih edilmeye başladı. Kullanıcılar, konfor iklimlendirmesi söz konusu olduğunda birçok avantajı beraberinde getiren VRF sistemlerini tercih ediyor. Sistemin tercih nedeni olmasında enerji tasarrufu, konfor, tasarım ve montaj esnekliği gibi avantajlar ön plana çıkıyor.

Vestel V6 serisi VRF sistemleri ile özel projelere değer katıyor

Vestel Proje Ortağım İklimlendirme Çözümleri, son teknolojiyle donatılmış Vestel V6 serisi VRF sistemleri ile en özel projelere değer katıyor. Plakalı eşanjör ve arttırılmış buhar enjeksiyonu ile verimlilikte fark yaratan V6 serisi; kendine özgü estetik tasarımı, malzeme kalitesi ve özel dizaynı ile yüksek dayanımı sayesinde uzun yıllar en üst düzey konforu sunmayı garanti ediyor. Tek gövdede 2 HP aralıklar ile 8 HP – 32 HP kapasite sunan Vestel V6 VRF Serisi, tek soğutucu akışkan sistemde maksimum 96 HP kapasiteye ulaşabilen dünyanın en büyük kapasiteye sahip ürün serilerinden biri. Daha yüksek kapasitede tek merkezden iklimlendirme için geliştirilen V6 serisi, uzun borulama mesafeleri ve üst düzey enerji verimliliğiyle doğaya saygılı yatırımların hayata geçmesinde rol oynuyor.

Vestel’in yeni nesil VRF serisi V6 ailesi, geniş kapasite aralığı, enerji yönetim sistemi, buhar enjeksiyonlu kompresör, güç koruması ve iki kademeli ara soğutma gibi son teknoloji özellikleri ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

 Yükleniyor...
Yükleniyor...