06.10.2021
Geleneksel Görünüm Modern Çizgilerle Mutfakta… Blanco Sora

Geleneksel Görünüm Modern Çizgilerle Mutfakta… Blanco Sora

Geleneksel tasarım anlayışını modern çizgilerle yeniden yorumlayan Blanco Sora, mutfaklarınızda nostalji esintisi yaratıyor. Krom ve pirinç görünümlü bu batarya mutfaklarınıza sıcak bir görünüm kazandırıyor.

Mutfaklar, yoğun ve stresli gününün ardından insanların evlerinde bir araya geldiği, muhabbetin ve mutluluğun bol olduğu mekanlar dan biri. Mutfakta var olan huzurun resmini görebilmeyi ve bu resme katkı sağlamayı amaçlayan Blanco, Sora armatür ile modern mutfaklarda sıcacık bir ortam yaratıyor. 

Su arıtma sistemlerine uyumlu bir armatürdür. Filtrelenmiş ve filtrelenmemiş su için entegre bir çıkış ucuna da sahip olan Blanco Sora, her iki su türünü ayrı ayrı kontrol etmenize olanak tanır. Hijyenik içme suyunun tadını çıkarabileceğiniz ve aynı zamanda BLANCO SORA'nın çarpıcı görünümü ile mutfak donanımınızı zenginleştirebileceğiniz anlamına geliyor. 360 derece dönebilir özelliği ile eviyenin tüm alanlarına kolaylıkla ulaşmanızı sağlarken, size şık ve hijyenik mutfağınızın keyfini sürmek kalır. 

 blanco-sora
Yükleniyor...
Yükleniyor...