11.10.2021
Özyurtlar Holding’ten Hemen Teslim, Mobilyalı ve İnternetli Öğrenci Evi Projesi

Özyurtlar Holding’ten Hemen Teslim, Mobilyalı ve İnternetli Öğrenci Evi Projesi

Özyurtlar Holding, üniversitelerin açılmasıyla beraber barınma sorunu yaşayan öğrencilere “NCadde Ateş Corner” ile yepyeni bir yaşam konsepti sunuyor.

 

Özyurtlar Holding’in öğrencilere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu ‘NCadde Ateş Corner’dan daire alanlar tapularına hemen kavuşuyor.  Üniversitelerin açılmasıyla beraber barınma sorunu yaşayan öğrencilerin bu ihtiyaçlarını gideren ‘NCadde Ateş Corner’, aynı zamanda kazançlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor.

Üniversitelerin açılmasıyla beraber barınma sorunu yaşayan öğrencilere yeni bir yaşam konsepti sunan ‘NCadde Ateş Corner’, aynı zamanda kazançlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor. İlk kez öğrencilere yönelik bir proje geliştirerek, bu alana liderlik eden Özyurtlar Holding’in, en yeni teknolojileri kullanılarak tasarladığı projesi Esenyurt’ta yer alıyor. 1+0, 1+1 seçenekleriyle 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan proje, her yönüyle öğrencilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılarken, yüksek katma değerli bir yatırım imkânı da sağlıyor. Gençlerin rahat ulaşımına da imkân veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan ‘NCadde Ateş Corner’; Esenyurt Üniversitesi'nin yanında E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor.

Özyurtlar Holding’in öğrencilere yepyeni bir yaşam konsepti sunduğu ‘NCadde Ateş Corner’dan daire alanlar tapularına hemen kavuşuyor.  Üniversitelerin açılmasıyla beraber barınma sorunu yaşayan öğrencilerin bu ihtiyaçlarını gideren ‘NCadde Ateş Corner’, aynı zamanda kazançlı bir yatırımın da kapılarını aralıyor. Kiraların bin 500 TL’den başladığı ‘NCadde Ateş Corner’da daire fiyatları ise 369 bin TL ile 839 bin TL arasında değişiyor.

alper-ozyurt

Mobilyalı ve internetli proje, bölgenin tek öğrenci evi projesi

Bölgede öğrencilere yönelik üst düzey yaşam ve çalışma ortamı sunan ilk projeyi geliştirdiklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Özyurt, projenin tek öğrenci evi olarak bölgeye ayrı bir değer kazandırdığını kaydetti. Proje hakkında bilgi veren Özyurt “NCadde Ateş Corner; üst düzey bir yaşam ve çalışma ortamı sunan donanımının yanı sıra hemen tapu avantajıyla da kazançlı bir yatırım. Yalnızca bir öğrenci evi değil, aynı zamanda gayrimenkul yatırımcıları için de dikkat çeken bir proje.

Güvenli, üst düzey, ayrıcalıklı bir yaşam ve sosyalleşme ortamı sunduğumuz kazançlı yatırım adresi olarak farklılaşan projemiz, bölgenin tek öğrenci evi projesi olarak da ayrı bir değer kazandırıyor. 300 daire ve 18 ticari alandan oluşan projemizden daire alanlara hemen teslim yapıyoruz. Ayrıca temizlik hizmeti var ve ücretsiz wi-fi aidata dahil. Kahvaltı ise ücretsiz. Mobilyalı ve çevre yurtlara göre fiyatları makul.

Kiraların bin 500 TL’den başladığı ‘NCadde Ateş Corner’da daire fiyatları ise 369 bin TL ile 839 bin TL arasında değişiyor” diye konuştu.

Otel konforu sunan öğrenci evleri, rahat ulaşıma da imkân veriyor

‘NCadde Ateş Corner’, 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde 3 katlı tek bir bloktan oluşuyor. İki ya da dört kişinin kalabilmesine olanak sağlayan toplam 300 adet öğrenci evi ve 18 adet ticari alandan oluşan proje; öğrenciler, genç profesyoneller ve genç akademik çevre için otel konforuyla hayata geçti. Projede kütüphane, basit kullanıma uygun yüksek teknolojik uygulamalar, özel tasarlanmış ortak sosyal alanlar, kafeler, özel mutfaklar, çalışma odaları ve hobi alanları, 7/24 güvenlik sistemi, yüksek hızda fiber internet bağlantısı bulunuyor. Her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve özel eşyalar için bir de kasa yer alıyor. Gençlerin rahat ulaşımına imkân veren, üniversitelere ve iş merkezlerine yakın lokasyonda konumlandırılan ‘NCadde Ateş Corner’; Esenyurt Üniversitesi’nin yanında, Doğan Araslı Caddesi üzerinde ve E5 karayolu ile TEM bağlantı yolunun paralelinde yer alıyor.
Yükleniyor...
Yükleniyor...