Yapı Magazin
ROMA 2022 Kenar Bandı Koleksiyonu, Özgün Tasarımlara Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler Sunuyor

ROMA 2022 Kenar Bandı Koleksiyonu, Özgün Tasarımlara Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler Sunuyor

ROMA, doğallık ihtiyacına cevap verecek nitelikte özel tasarlanmış detayları kullanıcısı ile buluşturuyor. Yaşam alanlarının sunduğu huzur ve dinginlik hissinden ilhamla hazırlanan ROMA 2022 Koleksiyonu vitrine çıkıyor.
Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun lider, dünyanın en büyük 3. kenar bandı üreticisi EGGER Türkiye, ROMA Kenar Bantları markası ile sektörün ilham kaynağı olmaya devam ediyor. ROMA Kenar Bantları, “Zamanın Renkleri ile İdeal Çözümler” mottosuyla yeni renk ve tasarımlara sahip kenar bantlarını ürün grubuna ekleyerek portföyünü genişletiyor.
Metropol insanı, son yıllarda küresel ölçekte yaşanan teknolojik yenilikler, pandemi ardından “yeni normal” düzenine geçiş, ekonomik dalgalanmalar gibi çeşitli değişimlerin etkisiyle farklı bakış açılarına ve doğaya kucak açan yaşam tarzlarına yönelim gösteriyor. Bununla birlikte bireyler, gittikçe daha izole yaşayarak konservatif bir hayata adım atıyor ve bu büyük dönüşüm yeni dekorasyon trendlerine de hızla yansıyarak 2022 tasarım fikirlerine ilham veriyor. Bu dönüşüm sürecinin mobilya sektörüne de yansıdığı, sektörde meydana gelen farklı taleplerle izlenebiliyor. ROMA Kenar Bantları, yenilikçi ürün anlayışıyla ortaya çıkan taleplere cevap vererek, detaydan bütüne kusursuzluk arayan tasarımlara hem mükemmel uyumlu hem de çarpıcı kontrastlarla neredeyse sınırsız kombinasyon olanağı sunan 2022 Koleksiyonu’nu lanse etti.